SQMW533RJ
MFR.Part #
SQMW533RJ
JLCPCB Part #
C1365138
Description
-55℃~+250℃ 33Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS