SQMR74K7J
MFR.Part #
SQMR74K7J
JLCPCB Part #
C1368586
Description
-55℃~+250℃ 4.7kΩ 7W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS