SQMR568KJ
MFR.Part #
SQMR568KJ
JLCPCB Part #
C1368217
Description
-55℃~+250℃ 5W 68kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS