SQMR5330RJ
MFR.Part #
SQMR5330RJ
JLCPCB Part #
C1368199
Description
-55℃~+250℃ 330Ω 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS