SQBW30680RJFASTON
MFR.Part #
SQBW30680RJFASTON
JLCPCB Part #
C1525651
Description
30W 680Ω ±300ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS