SMW7390RJT
MFR.Part #
SMW7390RJT
JLCPCB Part #
C1518860
Package
SMD,9.5x23mm
Description
-55℃~+200℃ 390Ω 750V 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,9.5x23mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS