SMW7300RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW7300RJT
Description
-55℃~+200℃ 300Ω 750V 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS