SMW7270RJT
MFR.Part #
SMW7270RJT
JLCPCB Part #
C1518823
Package
SMD,9.5x23mm
Description
-55℃~+200℃ 270Ω 750V 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,9.5x23mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS