SMW7110RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW7110RJT
Description
-55℃~+200℃ 110Ω 750V 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS