SMW582RJT
MFR.Part #
SMW582RJT
JLCPCB Part #
C2091154
Description
-55℃~+200℃ 500V 5W 82Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS