SMW56R2JT
MFR.Part #
SMW56R2JT
JLCPCB Part #
C3949134
Package
SMD,7.3x17mm
Description
-55℃~+200℃ 5W 6.2Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,7.3x17mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS