SMW562RJT
MFR.Part #
SMW562RJT
JLCPCB Part #
C2084948
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 500V 5W 62Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS