SMW53R3JT
MFR.Part #
SMW53R3JT
JLCPCB Part #
C4339090
Description
-55℃~+200℃ 3.3Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS