SMW52R7JT
MFR.Part #
SMW52R7JT
JLCPCB Part #
C2084641
Description
-55℃~+200℃ 2.7Ω 500V 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS