SMW51R6JT
MFR.Part #
SMW51R6JT
JLCPCB Part #
C2084674
Description
-55℃~+200℃ 1.6Ω 500V 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS