SMW3300RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW3300RJT
JLCPCB Part #
C1701554
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 300Ω 3W 500V Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS