SMW327RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW327RJT
JLCPCB Part #
C4111348
Package
SMD,10.5x5.5mm
Description
-55℃~+200℃ 27Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,10.5x5.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS