SMW318RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW318RJT
JLCPCB Part #
C2075632
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 18Ω 3W 500V Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS