SMW315RJT
MFR.Part #
SMW315RJT
JLCPCB Part #
C2075642
Description
-55℃~+200℃ 15Ω 3W 500V Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS