SMW268RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW268RJT
JLCPCB Part #
C3930242
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 2W 68Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS