SMW22R7JT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW22R7JT
JLCPCB Part #
C3967361
Package
SMD,6.7x4mm
Description
-55℃~+200℃ 2.7Ω 2W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,6.7x4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS