SMW222RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW222RJT
JLCPCB Part #
C2075533
Package
SMD,6.7x4mm
Description
-55℃~+200℃ 22Ω 2W 300V Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,6.7x4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS