SMV2W220KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMV2W220KJT
JLCPCB Part #
C2083474
Package
SMD
Description
220kΩ 2W 3.5kV Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS