SMV1W680KJT
MFR.Part #
SMV1W680KJT
JLCPCB Part #
C2083481
Description
-65℃~+200℃ 1W 680kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS