SMF78K2JT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF78K2JT
Description
-55℃~+200℃ 750V 7W 8.2kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS