SMF7750KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF7750KJT
Description
-55℃~+200℃ 750V 750kΩ 7W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS