SMF5560RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF5560RJT
JLCPCB Part #
C3952307
Package
SMD,7.3x13.5mm
Description
-55℃~+200℃ 560Ω 5W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,7.3x13.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS