SMF5120KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF5120KJT
JLCPCB Part #
C2091124
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 120kΩ 500V 5W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS