SMF3680RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF3680RJT
JLCPCB Part #
C2079311
Package
SMD,5.5x10.5mm
Description
-55℃~+200℃ 3W 500V 680Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,5.5x10.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS