SMF3470KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF3470KJT
JLCPCB Part #
C3915681
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 3W 470kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS