SMF32K2JT
MFR.Part #
SMF32K2JT
JLCPCB Part #
C2082839
Package
SMD,5.5x10.5mm
Description
-55℃~+200℃ 2.2kΩ 3W 500V Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,5.5x10.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS