SMF31K8JT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF31K8JT
JLCPCB Part #
C2092747
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 1.8kΩ 3W 500V Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS