SMF2680KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF2680KJT
JLCPCB Part #
C2082978
Package
SMD,4x6.7mm
Description
-55℃~+200℃ 2W 300V 680kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,4x6.7mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS