SMF2220RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF2220RJT
JLCPCB Part #
C2075529
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 220Ω 2W 300V Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS