SMA-A0102BTNL2K2
MFR.Part #
SMA-A0102BTNL2K2
JLCPCB Part #
C4348668
Package
0102
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 300mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0102 Chip Resistor - Surface Mount ROHS