SL1R022FT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SL1R022FT
JLCPCB Part #
C4228270
Package
SMD
Description
1W 22mΩ ±1% ±100ppm/℃ SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS