SBL5R015J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SBL5R015J
JLCPCB Part #
C1408014
Package
Plugin
Description
15mΩ 4W Current Sense Resistor ±230ppm/℃ ±5% 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS