SBCHE1110RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SBCHE1110RJ
Description
-55℃~+350℃ 10Ω 11W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% - Through Hole Resistors ROHS