SBCH418RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SBCH418RJ
JLCPCB Part #
C1367855
Package
Plugin
Description
-55℃~+350℃ 18Ω 4W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS