RU73X2A9K76LTDF
MFR.Part #
RU73X2A9K76LTDF
JLCPCB Part #
C4319620
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS