RU73X2A9K09LTDF
MFR.Part #
RU73X2A9K09LTDF
JLCPCB Part #
C4266865
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS