RU73X2A976RLTDF
MFR.Part #
RU73X2A976RLTDF
JLCPCB Part #
C4213239
Description
-55℃~+155℃ 100mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS