RU73X2A931RLTDF
MFR.Part #
RU73X2A931RLTDF
JLCPCB Part #
C4215186
Description
-55℃~+155℃ 100mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS