RU73X2A76R8LTDF
MFR.Part #
RU73X2A76R8LTDF
JLCPCB Part #
C4293851
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS