RU73X2A6K65LTDF
MFR.Part #
RU73X2A6K65LTDF
JLCPCB Part #
C4105270
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS