RU73X2A5K49LTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RU73X2A5K49LTDF
JLCPCB Part #
C4098295
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS