RU73X2A4K99LTDF
MFR.Part #
RU73X2A4K99LTDF
JLCPCB Part #
C4304637
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS