RU73X2A4K75LTDF
MFR.Part #
RU73X2A4K75LTDF
JLCPCB Part #
C4113696
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS