RU73X2A4K64LTDF
MFR.Part #
RU73X2A4K64LTDF
JLCPCB Part #
C3947928
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS