RU73X2A3K24LTDF
MFR.Part #
RU73X2A3K24LTDF
JLCPCB Part #
C4217125
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS